ثبت نام كاربر ورود به سايت
 
     

 

سيستم  گرمايش

گرمايش گلخانه یکی از چند فاكتور موثر در بالا بردن راندمان توليد و دستيابي به محصولي با كيفيت و بازار پسندي بيشتر مي باشد. شركت پيام آوران طبيعت سبز با كمك اساتيد و متخصصين اقدام به طراحي سيستم يونيت هيتر، هيتر هواي گرم و آب گرم پاکشت (با توجه به اسكلت گلخانه، تاسيسات جانبي و فاكتورهاي آب و هوايي منطقه  با در نظر گرفتن ضريب اطمينان) مي نمايد كه  به شما در دستیابی به این امر كمك شایانی خواهد نمود.
انواع سیستم های گرمایش گلخانه به شرح ذیل تقسیم بندی می گردد که انتخاب و اجرای آن بسته به  نوع کشت، منطقه اجرای آن و میزان هزینه مورد نظر متفاوت بوده و می بایست بعد از طراحی و محاسبه نهایی انتخاب گردد.

 

 

    


 

 
سیستم حرارتی:
  
تعداد و ابعاد
ظرفیت حرارتی
مدل مشعل
سوخت
مخزن احتراق
هوادهی اسمی فن
الکتروموتور
کاور
ملحقات
-----
100kcal/h
200kcal/h
3020kcal/h
ایران رادیاتور
گازوئیل گاز
دیگ استیل دو ردیف کویل
21000M
1.1 KW
ورق با رنگ کوره-دوجداره-عایق پشم شیشه
توری محافظ -تابلو برق- آکوستات
 
يونيت هيتر
 يونيت هيتر  دستگاهی است که هوا را به وسيله آب داغ يا بخار که از موتورخانه مرکزی تأمين می‌شود گرم می کند. يونيت هيتر برای‌ فضاهای‌ بزرگ از قبيل :  سالن های کارخانه ها ، سالن های ورزشی ، گلخانه ها و اماکن عمومی قابل استفاده است. کنترل و تنظيم دمای‌محيط به وسيله ترموستات امکان پذير است.
قسمت های اصلی‌ دستگاه :
 کويل : کويل دستگاه از لوله های  مسی و فين آلومينيومی با آرايش 8 فين در اينچ ساخته شده که باعث کاهش افت فشار هوا و آب در دستگاه می‌ گردد. کويل های ساخته شده از لوله مانسمان يا گالوانيزه با فين آلومينيومی نيز در دستگاه قابل نصب است 
 بدنه : بدنه دستگاه از ورق با ضخامت مناسب ساخته شده و رنگ آميزی می شود به وسيله پره های هدايت هوا می توان گرمايش موضعی انجام داد. فن : فن دستگاه به طور مستقيم با الکتروموتور کوپله شده و دارای پروانه  اکسيال بالانس شده می باشد.
  موتور : موتورها تک فاز يا سه فاز هستند و از سازندگان ايرانی دارای گواهی  استاندارد انتخاب ميشوند
کوره هوای گرم با قابلیت جابجایی راحت با مشعل گازوئیل سوز. 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به شركت پيام آوران طبيعت سبز مي باشد و کپی برداری از آن جرم محسوب می شود.
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد توسط پورتال فراتک